Estee Spa Studio Kosmetyczne – Salon Kosmetyczny Gdańsk

Oprawa oka
w Estee Spa

Oprawa oka Gdańsk

Znajdź zabieg oprawy oka, który Cię interesuje i umów wizytę w Estee Spa Gdańsk!

Poznaj skuteczne zabiegi na twarz w salonie kosmetycznym Estee Spa Gdańsk i wybierz interesujący Cię zabieg. W naszej ofercie znajdziesz szereg innowacyjnych zabiegów, które spowodują, że Twoja twarz stanie się zdrowsza i odmłodzona. Posiadamy profesjonalny sprzęt, za pomocą którego jesteśmy w stanie wykonać zabiegi na najwyższym poziomie. W naszym salonie Estee Spa oprócz zabiegów związanych z poprawą kondycji skóry twarzy dokonasz również dokładnej analizy wizualnej skóry twarzy nowoczesnym urządzeniem Observ 520x.

Lifting Rzęs

Lifting rzęs to naturalny ale widoczny efekt podniesienia i podkręcenia rzęs w sposób nieinwazyjny i bezpieczny. Włoski często nie rosną w równej linii, są cienkie i trudno je stylizować, podczas liftingu zostają one zawinięte na silikonowy wałeczek a następnie nakłada się specjalny preparat.

Farbowanie Brwi Farbką

Brwi to jeden z ważniejszych elementów na twarzy. Zadbane, profesjonalnie wyregulowanie i odpowiednio podkreślone brwi potrafią w niezwykle korzystny sposób wpłynąć na wygląd całej twarzy. W studio Estee Spa oprócz tradycyjnej henny dostępna jest również innowacyjna metoda stylizacji brwi – farbka Elan.

Laminacja Brwi

Laminowanie brwi to koniec dla niesfornych włosków i problematycznego kształtu, zabieg to nie tylko ułożenie, ale i zmiana kierunku niesfornie rosnących włosków. Dodatkowym jego atutem jest intensywna regeneracja oraz odżywienie brwi. Trwała zmiana kształtu oraz kierunku wzrostu włosków następuje na skutek działania kwasu tioglikolowego wykorzystywanego podczas zabiegu.

Scroll to Top