DEPILACJA LASEROWA PALOMAR VECTUS

Epilacja laserem diodowym Palomar Vectus

Depilacja laserowa laserem diodowym Palomar Vectus® to najdoskonalszy, najskuteczniejszy i bezbolesny sposób, aby TRWALE pozbyć się nadmiernego owłosienia z całego ciała. Zabieg ten gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo, a ryzyko ponownego wzrastania włosów jest zminimalizowane praktycznie do zera. Aby usunąć owłosienie w 80-90% wystarczy wykonać od 4 do 8 zabiegów!

Jak skuteczny jest zabieg Palomar Vectus?

Aby uzyskać najlepsze efekty, należy do depilacji podejść systemowo: Do uzyskania efektu usunięcia 80-90% włosów depilację wykonujemy w serii średnio 4-8 zabiegów.
Przestrzegamy ustalonych odstępów między zabiegami (ok 4 tygodnie),
Niszczy cebulkę włosa wraz z jej korzeniami oraz co najważniejsze – nieodwracalnie niszczy macierz, odpowiedzialną za odradzanie się włosa (podczas gdy większość urządzeń tylko osłabia cebulki).
Tylko Palomar Vectus™ posiada system, który podwójnie wnika w głąb skóry znacznie zwiększając skuteczność zabiegu.

Jak wygląda zabieg depilacji?

Pierwszy zabieg poprzedzony jest konsultacją z kosmetologiem, mającą na celu wykluczenie przeciwwskazań.
Następnie wykonujemy analizę fototypu skóry. Do miejsca planowanej depilacji przykładamy kilkakrotnie urządzenie SkinTel (nowoczesny i inteligentny czytnik poziomu aktywnej melaniny w skórze), które automatycznie ustawia spersonalizowane, optymalne parametry zabiegu. Dzięki temu zabieg jest całkowicie bezpieczny.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu depilacji laserowej:

 • ciąża,
 • nowotwory,
 • świeża opalenizna (również solarium),
 • kremy z retinolem, z witaminą A,
 • przyjmowanie leków światło-uczulających, retinoidów,
 • niezaleczone infekcje skóry (wirusowe, bakteryjne, grzybicze),
 • choroby pęcherzowe skóry,
 • duża skłonność do przebarwień,
 • stosowanie leków obniżającym krzepliwość krwi,
 • bielactwo, łuszczyca, cukrzyca, padaczka, bliznowce,
 • depilacja woskiem, pęsetą, depilatorem lub kremem do depilacji,
 • peeling skóry.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Zabieg przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.
Wykonuje się go zarówno ze względów estetycznych jak i medycznych.
Nie ma tutaj znaczenia kolor włosów i skóry. Osoby o jasnej i  ciemnej karnacji, z włosami jasnymi lub ciemnymi, mogą skorzystać z możliwości usunięcia zbędnego owłosienia laserem Palomar Vectus™.
Osoby w ciągłym biegu, osoby aktywne fizycznie, zapracowane, ceniące czas i wygodę docenią zalety depilacji laserowej i zapomną raz na zawsze o depilacji tradycyjnej i odczują jaki komfort daje skorzystanie z tego zabiegu!

Jak przygotować się do zabiegu epilacja laserowej Palomar Vectus?

Dzień przed zabiegiem lub w dniu zabiegu należy zgolić włoski w wybranej okolicy maszynką. Obszar skóry, który ma być poddany depilacji laserowej, nie może być podrażniony ani przesuszony. Jeśli skóra jest w słabej kondycji, należy odpowiednio ją nawilżyć najpóźniej dzień przed zabiegiem. Cztery tygodnie przed depilacją laserową nie wolno włosków wyrywać woskiem, depilatorem, ani pęsetą. W miejscu planowanej depilacji, nie wolno stosować kremów z kwasami owocowymi, witaminą A, witaminą C, przez 4 tygodnie przed zabiegiem. Tydzień przed zabiegiem nie należy przyjmować leków fototoksycznych i fotoalergicznych, ani pić ziół o takim działaniu (nagietek, dziurawiec, herbata Figura 1, 2).