ZABIEGI PIELĘGNUJĄCE DŁONIE

Zapoznaj się z naszą ofertą zabiegów na skórę dłoni, wykonywanych w naszym salonie kosmetycznym w Gdańsku. Znajdziesz u nas między innymi zabiegi regenerujące i upiększające.

Manicure klasyczny to zabieg polegający na opracowaniu skórek za pomocą frezarki, skróceniu płytki paznokcia i nadaniu odpowiedniego kształtu. Tak przygotowaną płytkę polerujemy bloczkiem polerskim, a następnie nakładamy odżywkę wzmacniającą.
Na zakończenie manicure klasycznego nakładamy oliwkę do skórek i balsam nawilżający skórę dłoni.
Istnieje możliwość podczas wykonywania tego rodzaju manicure malowanie lakierem klasycznym.

Manicure hybrydowy to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie komfort i długotrwały efekt. Hybryda to żelolakier, który utrzymuje się od 14-21 dni. Stylizacja zachwyca długotrwałym blaskiem i intensywnością koloru. W naszym studnio jest dostępne ponad 200 kolorów lakierów hybrydowych.

Manicure żelowy to metoda modelowania, przedłużania paznokci za pomocą żelu. Zaletą jest możliwość uzyskania pięknych i długich paznokci nawet u osób, które nie są w stanie ich samodzielnie zapuścić. Paznokcie żelowe są mocne i trwałe. W tego rodzaju stylizacji do uzyskania pięknego, długo błyszczącego koloru również stosowany jest lakier hybrydowy.

Skóra dłoni na zewnętrznej stronie posiada znikomą ilość gruczołów łojowych, a na wewnętrznej jest ich zupełnie pozbawiona. Brakuje jej więc naturalnego natłuszczania a także zabezpieczenia przed wyparowaniem wody z wnętrza naskórka. Odtłuszczona i odwodniona skóra szybciej się starzeje. Zabieg ma na celu złuszczyć martwe komórki naskórka jak i nawilżyć, uelastycznić skórę. Po zabiegu dłonie są idealnie zmiękczone i wygładzone, a odpowiednie preparaty przyspieszają ich regenerację. Zabieg zalecany do skóry bardzo suchej, zniszczonej.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu na skórę dłoni:

  • Drożdżyce, grzybice
  • Stany zapalne, ropne i alergiczne
  • Świeże blizny i niezagojone rany
  • Nietypowość płytki paznokciowej
  • Pęknięcia naskórka między palcami
  • Brodawki