ZABIEGI PIELĘGNUJĄCE STOPY

Zapoznaj się z naszą ofertą zabiegów na skórę stóp, wykonywanych w naszym salonie kosmetycznym w Gdańsku. Znajdziesz u nas między innymi zabiegi regenerujące, upiększające  oraz oczyszczające.

Pedicure kosmetyczny to zabieg pielęgnacyjny mający na celu nadać stopom estetyczny wygląd. Polega na opracowaniu podeszw stóp i paznokci. W ramach zabiegu wykonana zostaje kąpiel odświeżająco-zmiękczająca stopy. W kolejnym etapie usuwamy skórki oraz skracamy płytkę, nadając odpowiedni kształt paznokcia. Zrogowaciały naskórek z pięt zostaje usunięty specjalnym urządzeniem – frezarką. W celu dodatkowego wygładzenia skóry zostaje wykonany peeling. Skóra jest gładka, pozbawiona martwego naskórka, dodatkowo nawilżona kremem dedykowanym do pielęgnacji stóp. Na koniec zabiegu na paznokcie jest aplikowana odżywka, bądź lakier.

Pedicure hybrydowy to zabieg przebiegający tak samo jak pedicure klasyczny jednak poszerzony o stylizacje lakierem hybrydowym. Atutem hybrydy jest trwałość. Lakier utrzymuje się w nienaruszonym stanie około 4 tygodnie. Przez cały ten okres kolor jest intensywny i lśniący, a stopy gładkie i nawilżone.

Pedicure kwasowy to wieloetapowy zabieg wykonany za pomocą kwasów kosmetycznych. Mający na celu zmiękczenie twardego, zrogowaciałego naskórka stóp, które mają skłonność do pękania. Zabieg wykonany kwasami ma nie tylko właściwości upiększające, ale również lecznicze. Efektem zabiegu jest gładka, miękka w dotyku skóra pięt, bez bolących szczelin i pęknięć. Pedicure z wykorzystaniem kwasów jest wskazany osobom chorującym na cukrzyce. Zabieg jest całkowicie bezpieczny.

Pedicure SPA (zabieg nawilżający skórę stóp) to zabieg korzystnie wpływający na szorstką, suchą, spękaną skórę. Podczas zabiegu zostają opracowane paznokcie oraz podeszwy frezarką, aby usunąć zrogowaciały naskórek. W kolejnym etapie wykonywany jest peeling. Następnie zostaje zaaplikowana maska regenerująco-nawilżająca.

Na życzenie klientki aplikujemy, odżywkę, lakier klasyczny lub hybrydowy. Na wykończenie zabiegu stosowany jest krem mocno regenerujący, na którym zostaje wykonany masaż. Efektem zabiegu jest idealnie wygładzona, zmiękczona skóra i poprawa stanu paznokci.
Narzędzia wykorzystywane podczas zabiegu są wcześniej wysterylizowane, a akcesoria zabiegowe jednorazowe.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu na skórę dłoni:

  • Drożdżyce, grzybice
  • Stany zapalne, ropne i alergiczne
  • Świeże blizny i niezagojone rany
  • Nietypowość płytki paznokciowej
  • Pęknięcia naskórka między palcami
  • Brodawki