INFUZJA TLENOWA

Infuzja tlenowa to zabieg, który został opatentowany w Danii. Metoda ta odmładza i nawilża skórę na poziomie komórkowym, redukuje zmarszczki, ale również poprawia owal twarzy. Podczas zabiegu zostają połączone dwie technologie: wprowadzenie w skórę skoncentrowanych składników aktywnych w postaci serum oraz terapia czystym odpowiednio sprężonym i stężonym tlenem.
Zabieg jest całkowicie bezinwazyjny, ale również bezbolesny. Doskonała alternatywa dla botoksu.

Podczas zabiegu infuzji tlenowej wykorzystuje się takie substancje jak kwas hialuronowy, peptydy, wyciąg z jadu węża, antyoksydanty, witaminy, ekstrakty z alg oraz minerały.
Rodzaj substancji podczas zabiegu zostaje dobrany indywidualnie do potrzeb skóry, tak aby uzyskać jak najlepsze efekty, bardzo duży wpływ na wybór substancji ma kondycja skóry, oczekiwany efekt czy stopień wypielęgnowania skóry.

Skoncentrowane składniki aktywne w postaci serum wtłaczane są za pomocą tlenu do głębokich warstw skóry, dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Infuzja tlenowa jest metodą intensywnie nawilżającą skórę na poziomie komórkowym, dzięki czemu po zabiegu skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, emanuje zdrowiem i witalnością. Oprócz tego dochodzi do spłycenia drobnych zmarszczek, wygładzenia okolic oczu oraz wypełnienia ust. Poprawia się struktura, napięcie i elastyczność skóry, a tym samym podnosi się owal twarzy. Skóra po zabiegu jest wyraźnie rozjaśniona i nabiera zdrowego blasku.

Efekty zabiegu

Efekt po jednym zabiegu infuzji tlenowej utrzymuje się do miesiąca, jednak znaczny wpływ ma na to odpowiednia pielęgnacja domowa, po zastosowaniu serii (4-6 zabiegów) efekt utrzymuje się nawet do pół roku.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg infuzji tlenowej?

Zastosowanie infuzji tlenowej w przypadku młodej skóry zadziała prewencyjnie, zapobiegnie procesom przedwczesnego starzenia, spadku napięcia, czy utracie wody.
Przy skórze dojrzałej zostanie zredukowany niekorzystny wpływ upływającego czasu, poprawi się struktura i kondycja.