PRX-T33

Peeling PRX-T33 można śmiało uznać za idealne rozwiązanie dla zabieganych współczesnych kobiet i mężczyzn, którym zależy na utrzymaniu idealnej formy i kondycji skóry, a nie mają czasu na długotrwałe i wymagające rekonwalescencji zabiegi. Pozwoli to na utrzymanie idealnej formy i kondycji skóry.

 

Sekret PRX-T33, tkwi w nowatorskiej metodzie chemicznej biorewitalizacji skóry, która łączy w sobie właściwości liftingujące z odmładzającymi, oczyszczającymi i rozjaśniającymi.

PRX-T33 to unikalne połączenie kwasu TCA z nadtlenkiem wodoru i kwasem kojowym powoduje brak inwazyjności i występowania efektu łuszczenia skóry. Jednak  właściwości takie jak rozjaśnienie czy likwidowanie przebarwień zostało utrzymane. Podczas zabiegu zostają pobudzone receptory do wytwarzania odpowiednich białek podporowych i nawadniania komórek, w rezultacie otrzymujemy widoczny efekt likwidacji zmarszczek oraz napięcia na powierzchni skóry.

Właściwości zabiegu:

Niesamowite właściwości tego zabiegu pozwalają nie tylko dogłębnie oczyścić skórę, ale też fantastycznie wpływają na poprawę jej gęstości, jędrności, jak i napięcia. PRX-T33 wpływa na rozjaśnienie przebarwień oraz redukcję blizny (szczególnie w połączeniu z mezoterapią mikroigłową). Zabieg bez złuszczania naskórka i zaczerwienia.

 

Peeling PRX-T33 jest idealnym rozwiązaniem dla osób które zmagają się z:

  • Utratą napięcia skóry twarzy i dekoltu
  • Zmarszczkami
  • Łojotokową i zanieczyszczoną cerą
  • Rozstępami, bliznami
  • Przebarwieniami skóry

Peeling PRX-T33 jest również doskonałym zabiegiem wspomagającym stosowanym z innymi procedurami medycznymi – jego głębokie działanie doskonale przygotowuje skórę do bardziej zaawansowanych procedur – idealny resufacing skóry z mezoterapią mikroigłową. Efekt synergii sprawia, że uzyskiwane są dużo lepsze rezultaty, niż w przypadku stosowania procedur osobno. Różne procedury wykonane podczas jednej wizyty, pozwalają działać na różne poziomy skóry w sposób kompleksowy, przez co osiągamy spektakularne efekty.

Jakie są efekty po wykonaniu zabiegu?

Zabieg pozwala przywrócić skórze dawną jędrność i elastyczność, a dzięki właściwościom odmładzającym i rewitalizującym, likwiduje zmarszczki i zwiększa nawilżenie skóry.

Niewątpliwą zaletą peelingu jest fakt, że pozwala on pozbyć się również przebarwień, rozświetlić cerę i oczyścić pory.

Zabieg peelingu PRX daje najlepsze rezultaty, kiedy jest stosowany w serii 5 zabiegów wykonywanych w tygodniowych odstępach. Jednak już po jednym zabiegu można zaobserwować efekty na skórze.

Jak wygląda zabieg?

Peeling PRX-T33 nie wymaga żadnego wcześniejszego przygotowania skóry ze strony klienta.

Sama procedura zabiegowa trwa od 10 do 15 minut.

Przed wykonaniem peelingu skóra zostaje dokładnie oczyszczona przez osobę prowadzącą zabieg. Następnie, na zakwalifikowaną do zabiegu okolicę, nałożona zostaje odpowiednia do potrzeb skóry, ilość preparatu. Ruchami liftingującymi warstwa peelingu zostaje wmasowana w skórę. Liczba warstw jest zależna od efektu, jaki chcemy osiągnąć. Przeciętnie są to 3 warstwy, jednak w zależności od właściwości i grubości skóry pacjenta, mogą być to dwie lub nawet cztery warstwy. Po zakończeniu zabiegu, nadmiar peelingu usuwa się za pomocą chusty nasączonej wodą, a na koniec nakłada się krem nawilżający. Natychmiast po zakończeniu zabiegu można wrócić do normalnych zajęć.

Jak wygląda pielęgnacja po zabiegu?

Peeling PRX-T33 nie wymaga zachowania szczególnych środków ostrożności pielęgnacji skóry po zabiegu. Oczywiście jego efekty będą utrzymywały się najdłużej, jeżeli będziemy pamiętać o powtarzaniu zabiegu okresowo. Pomiędzy zabiegami należy wdrożyć pielęgnację zaleconą przez kosmetologa.

  • PRX-T33 może być wykonywany niezależnie od warunków atmosferycznych, a zatem również w lecie, kiedy nie rekomenduje się stosowania tradycyjnych peelingów.