Estee Spa Studio Kosmetyczne – Salon Kosmetyczny Gdańsk

PL | EN | UKR

O nas

Kosmetolog Gdańsk

Poznaj naszą misję oraz specjalistów
Nie chciałam sprzedawać gotowych zabiegów,
oferować usług na średnim poziomie,
czy wykonywać pielęgnacji, która przeważnie się
sprawdza w przypadku przeciętnych klientów.
Dlaczego?

Odkąd pamiętam obserwowałam jak trudnym doświadczeniem dla potrzebujących pomocy kobiet jest brak profesjonalnych, indywidualnie dobranych zabiegów przynoszących skutek, przywracających wiarę w siebie i w swój piękny wygląd.

To właśnie te obserwacje spowodowały, że chciałam wiedzieć wszystko o dbaniu i odzyskiwaniu atrakcyjności ludzkiego ciała. Wiedzę zdobywałam najpierw dla siebie, potem dla swoich klientów i tych wszystkich, którzy potrzebują czegoś znacznie mocniejszego niż typowa pielęgnacja kosmetyczna.

Nieustające dążenie do wiedzy, pogłębianie praktyki i tysiące godzin spędzonych na ciągłe bycie najlepszą w tym, co robię, zawsze zmierzało do jednego celu. Dawania klientom najbardziej profesjonalnych, zawsze indywidualnie dobranych pod ich potrzeby zabiegów.

Realizowania usług charakteryzujących się najwyższą skutecznością i zadowoleniem, blaskiem szczęścia w oczach, gdy powraca pełna blasku uroda, która tak długo nie chciała się w pełni ujawnić.

Nasze cudowne specjalistki
zadbają o CIEBIE

Amanda Gorczyca
KOSMETOLOG, WŁAŚCICIEL SALONU
Założycielka kliniki kosmetologii Estee Spa, ale przede wszystkim dyplomowany kosmetolog, terapeuta. Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania w Gdańsku. Wiedzę oraz praktykę pogłębia uczestnicząc w niezliczonych szkoleniach, sympozjach naukowych oraz konferencjach. W 2017 roku postanowiła stworzyć wyjątkowe miejsce w którym z największym piorytetem jest jakość usług, najwyższej klasy technologie, marki kosmetologiczne i specjaliści. Jako kosmetolog z długoletnim doświadczeniem wie doskonale, że dla osób korzystających z zabiegów bardzo ważne jest poczucie bezpieczeństwa oraz zaufanie do specjalisty. Indywidualizm i brak szablonów terapeutycznych pozwala uzyskać wspaniałe efekty terapeutyczne. Dodatkowo priorytetem miejsca, które stworzyła jest dbałość o każdy detal i niezapomniane doznania. Ekspert w terapiach holistycznych twarzy i ciała, laseroterapii oraz stylizacji brwi. Prywatnie mama małego Leonarda i pasjonatka dobrej książki.
Izabela Adamska
MANAGER, KOSMETOLOG, LINERGISTKA
Kosmetolog, linergistka oraz manager Kliniki Estee Spa. Z miłości do naturalnego piękna w 2017 roku ukończyła pierwszy kurs makijażu permanentnego brwi. Od tej pory regularnie się szkoli oraz poszerza swoją wiedzę w tej dziedzinie by spełniać marzenia swoich klientek o idealnie dobranych do ich urody brwiach. Jako kosmetolog sprawia, że każda klientka czuje się wyjątkowo. W swoim gabinecie stawia na holistyczne podejście, indywidualne terapie, ale również bardzo ważny jest dla niej relaks i dobre samopoczucie pacjentki. Traktując każdą osobę w sposób indywidualny, skupia się na konkretnych potrzebach, oraz potrafi zdiagnozować i doradzić zabieg, który pozwoli cieszyć się skórze pełnią życia uzyskując fenomenalne efekty. Wierzy, że ten kto stoi w miejscu ten się cofa, dlatego cały czas zgłębia swoją wiedzę z zakresu kosmetologii. Specjalizuje się w terapiach skór problematycznych, przeciwstarzeniowych, laseroterapiach, zabiegach modelujących sylwetkę oraz makijażu permanentnym brwi. Dodatkowo, aby móc wypowiedzieć się w temacie danych zabiegów lub kosmetyków, również sprawdza i stosuje je na sobie, aby być żywym przykładem, że stosowane przez nią zabiegi przynoszą zamierzony efekt. Prywatnie psia mama, oraz amator wieczornego rytuału Netflix & Chill.
Weronika Marcińczyk
KOSMETOLOG, TERAPEUTA

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku kosmetologia o specjalizacji podologia. Współpracowała z lekarzem medycyny estetycznej. Od początku swojej ścieżki zawodowej stawia na profesjonalne i dokładne wykonanie zabiegu. Kosmetolog z wielką pasją i empatycznym podejściem do klientów, którym przekazuje swoją wiedzę najlepiej jak potrafi. W swoim zawodzie ceni sobie ciągłą możliwość rozwoju i niesienie pomocy innym. Specjalizuje się w skórach, trudnych, problematycznych, trądzikowych, które wyśmienicie potrafi diagnozować i tworzyć efektywnych BeautyPlan. Prywatnie miłośniczka pieszych wypraw po górach. Jej pasją jest cukiernictwo, zwłaszcza pieczenie i dekorowanie tortów artystycznych.

Justyna Hołysz
KOSMETOLOG, TERAPEUTA

Magister kosmetologii. Swoje doświadczenie zdobyła w licznych gabinetach kosmetologicznych na mapie Trójmiasta oraz współpracując z lekarzami medycyny estetycznej. W swojej codziennej pracy niezwykle ważne jest dla niej indywidualne podejście do pacjenta. Głęboko wierzy, że holistyczne spojrzenie na organizm daje najlepsze efekty w postrzeganiu kondycji skóry. Kosmetologie traktuje nie tylko jako pracę, ale przede wszystkim jako ogromną pasję, dlatego największą satysfakcję przynoszą jej efekty uzyskanych terapii oraz uśmiech Pacjentów. Na bieżąco śledzi wszystkie nowości z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Stale podnosi swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach i kongresach branżowych. Specjalizuję się w onkokosmetologii, terapiach przeciwstarzeniowych, skór problematycznych, laseroterapii i zabiegach modelujących sylwetkę. Prywatnie miłośniczka aktywnego wypoczynku w gronie najbliższych.

Karolina Buszta
KOSMETOLOG, TERAPEUTA

Licencjonowany kosmetolog oraz stylistka paznokci. Specjalizuje się w zabiegach manicure i pedicure. Idealnie dobierze stylizacje, która wyrazi charakter każdej klientki. Chętnie uczestniczy w szkoleniach branżowych, poszerzając swoją wiedzę i umiejętności. Praca jest jej pasją, ceni sobie kontakt z ludźmi oraz dba o ich samopoczucie. Pozytywnie nastawiona do życia, dlatego swoją pracę wykonuje z pełnym zaangażowaniem. Prywatnie miłośniczka podróżowania oraz odkrywania nowych smaków kulinarnych.

Zuzanna Szynaka
KOORDYNATOR RECEPCJI

Licencjonowany kosmetolog. W Estee Spa zajmuje się koordynowaniem pracy recepcji, sprawną obsługą, umawianiem wizyt w dogodnym terminie, ale również dba o każdy szczegół, aby uprzyjemnić pobyt gości w klinice Estee Spa. Dodatkowo zajmuje się obsługą sklepu internetowego Estee Spa. Prywatnie miłośniczka zdrowego trybu życia, po zmianie w Estee Spa możecie spotkać ją na siłowni lub zajęciach jogi.

Agnieszka Korzeniowska
KOORDYNATOR RECEPCJI

Studentka ostatniego roku kosmetologii. W swojej codziennej pracy jest odpowiedzialna za bezpośredni kontakt z pacjentami oraz koordynację funkcjonowania całej kliniki. Z wielką starannością dba o samopoczucie każdego gościa Estee Spa. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii do działania, jest wsparciem dla całego zespołu. Przykłada ogromną wagę do utrzymywania relacji z gośćmi oraz indywidualnego podejścia do każdego z nich. Priorytetem dla niej zawsze jest satysfakcja i zadowolenie gości kliniki. Zawsze swoją pracę wykonuje z pasją. Najważniejsza dla niej jest rozmowa, która pozwala trafnie rozpoznać oczekiwania pacjentów, a co za tym idzie zaproponować zabiegi z których będą zadowoleni. Uważa, że wiedza jest jedną z najcenniejszych wartości człowieka, dlatego chętnie się uczy i poszerza swoje umiejętności na zaocznych studiach z kosmetologii oraz w codziennej pracy z pacjentami. Wierzy, że to pozwoli jej na kolejny etap rozwoju zawodowego oraz osobistego. Prywatnie interesuję się modelingiem. W przyszłości chce kontynuować swoją edukację na studiach magisterskich na specjalizacji Trychologia. Uwielbia spędzać aktywnie czas wśród swoich najbliższych.

Klimatyczne wnętrza
gabinetów kosmetycznych
Estee Spa Gdańsk zostały
specjalnie dostosowane
do dedykowanych zabiegów.

Firmy z którymi współpracujemy

Scroll to Top