Estee Spa Studio Kosmetyczne – Salon Kosmetyczny Gdańsk

Stymulatory tkankowe twarzy

Stymulatory tkankowe twarzy Gdańsk

Sprawdź innowacyjne zabiegi na twarz wykorzystujące stymulatory tkankowe w salonie kosmetycznym Estee Spa Gdańsk. Odmłodzimy i odbudujemy Twoją skórę twarzy dzięki zabiegom wykorzystującym preparat biostymulujący, służący do odbudowy i stymulacji komórek do produkcji kolagenu i elastyny. Zapisz się na zabiegi w Estee Spa Gdańsk i zyskaj niesamowity efekt przebudowy skóry.

Nucleofill

Preparat Nucleofill stosujemy w profilaktyce przeciwstarzeniowej w celu nawilżenia, zagęszczenia, antyoksydacji oraz stymulacji fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, które są białkami podporowymi skóry i stanowią „rusztowanie” dla skóry.

Profhilo

Profhilo to zabieg wykorzystujący preparat biostymulujący, nagradzany na całym świecie, ale i najbezpieczniejsza molekuła młodości z zakresu medycyny estetycznej. Służy do odbudowy i stymulacji komórek do produkcji kolagenu i elastyny, przez co działa przeciw wiotczeniu i przeciwstarzeniu się skóry.

Ejal40

Ejal 40 to preparat o właściwościach biostymulujących, który jest idealną metodą walki z czasem. Należy do grupy stymulatorów tkankowych, które są bezkonkurencyjne w stymulowaniu skóry do produkcji białek podporowych skóry, fenomenalnie niwelują oznaki starzenia na twarzy, szyi i dekolcie.

Sunekos 1200

Zabieg z użyciem preparatu Sunekos1200 przeznaczony dla skór dojrzałych. Efektem zabiegowym jest  nadanie delikatnego i subtelnego efektu wolumetrycznego. Wyjątkowość preparatu oparta jest na szerokim spektrum pobudzenia tkanek.

Jalupro Super Hydro

Jalupro Super Hydro to kolejny produkt z rodziny Jalupro szwajcarskiej firmy Professional Derma, powstały w wyniku wieloletnich badań biotechnologicznych.

Opatentowana formuła zawierająca wysokie stężenie kwasu hialuronowego oraz kompleks aminokwasów przeznaczonych do stymulacji i regeneracji skóry.

Seventy Hyal 2000

Preparat seventy hyal to związek, który wiąże wodę w skórze właściwej gdzie jest składnikiem macierzy międzykomórkowej. W młodej skórze kwasu hialuronowego jest pod dostatkiem, co gwarantuje jej sprężystość i brak zmarszczek – jednak z wiekiem ilość tego kwasu maleje.

Xela Rederm

Redermalizacja to nowoczesna metoda pielęgnacji i odnowy, która łączy w sobie potrójne działanie: skuteczną prewencję starzenia, poprawę jakości poprzez zwiększenie potencjału regeneracyjnego i odbudowę skóry. Xela Rederm może być stosowana w każdym wieku, również u osób o bardzo delikatnej i atopowej skórze

Aquashine PTX

Zabieg z użyciem preparatu Aquashine PTX rozluźnia włókna mięśni mimicznych, powoduje wygładzenie skóry. Stymuluję regenerację i odnowę komórkową, poprawiając i nawilżając strukturę skóry. Odbudowuje i regeneruje działając poprzez stymulujące peptydy, które aktywnie wypełniają przestrzeń międzykomórkową, poprawiając strukturę skóry.

Jalupro HMW​

Jalupro HMW to produkt, którego zadaniem jest bio-rewitalizacja. Głównymi składnikami Jalupro HMW jest wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy i kompleks aminokwasów. Doskonała jakość kwasu hialuronowego, jego podwyższona lepkość sprawia, że skóra po zastosowaniu jest znacznie dłużej nawilżona i odżywiona.

Umów wizytę w Estee Spa!

W naszym renomowanym salonie w Gdańsku

Scroll to Top