Estee Spa Studio Kosmetyczne – Salon Kosmetyczny Gdańsk

PL | EN | UKR

Stymulatory tkankowe twarzy

Stymulatory tkankowe twarzy Gdańsk

Sprawdź innowacyjne zabiegi na twarz wykorzystujące stymulatory tkankowe w salonie kosmetycznym Estee Spa Gdańsk. Odmłodzimy i odbudujemy Twoją skórę twarzy dzięki zabiegom wykorzystującym preparat biostymulujący, służący do odbudowy i stymulacji komórek do produkcji kolagenu i elastyny. Zapisz się na zabiegi w Estee Spa Gdańsk i zyskaj niesamowity efekt przebudowy skóry.

NUCLEOFILL

Preparat Nucleofill stosujemy w profilaktyce przeciwstarzeniowej w celu nawilżenia, zagęszczenia, antyoksydacji oraz stymulacji fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, które są białkami podporowymi skóry i stanowią „rusztowanie” dla skóry.

PROFHILO

Profhilo to zabieg wykorzystujący preparat biostymulujący, nagradzany na całym świecie, ale i najbezpieczniejsza molekuła młodości z zakresu medycyny estetycznej. Służy do odbudowy i stymulacji komórek do produkcji kolagenu i elastyny, przez co działa przeciw wiotczeniu i przeciwstarzeniu się skóry.

EJAL40

Ejal 40 to preparat o właściwościach biostymulujących, który jest idealną metodą walki z czasem. Należy do grupy stymulatorów tkankowych, które są bezkonkurencyjne w stymulowaniu skóry do produkcji białek podporowych skóry, fenomenalnie niwelują oznaki starzenia na twarzy, szyi i dekolcie.

SUNEKOS1200

Zabieg z użyciem preparatu Sunekos1200 przeznaczony dla skór dojrzałych. Efektem zabiegowym jest  nadanie delikatnego i subtelnego efektu wolumetrycznego. Wyjątkowość preparatu oparta jest na szerokim spektrum pobudzenia tkanek.

HYALUAL ELECTRI

Preparat łączący właściwości kwasu hialuronowego i bursztynianu sodu, oby dwie substancje są niezwykle efektywne i cenione w terapiach antiaging. Terapia tym preparatem posiada intensywne właściwości ukierunkowane na rewitalizację i przebudowę skóry.

Umów wizytę w Estee Spa!

W naszym renomowanym salonie w Gdańsku

Scroll to Top