Estee Spa Studio Kosmetyczne – Salon Kosmetyczny Gdańsk

PL | EN | UKR

Mezoterapia igłowa twarzy

Mezoterapia igłowa twarzy Gdańsk

Mezoterapia igłowa to jeden z popularniejszych zabiegów upiększających, bardzo chętnie wybierany przez klientki Estee Spa Gdańsk. Mezoterapia to zabieg niechirurgiczny przeprowadzany przy znieczuleniu miejscowym. Polega na ostrzykiwaniu skóry substancjami aktywnymi. W naszej ofercie posiadamy nowoczesne i sprawdzone preparaty o znakomitym składzie. Dzięki temu po zabiegu mezoterapii w naszym salonie Twoja skóra z pewnością stanie się maksymalnie nawilżona, odżywiona i piękna.

Cytocare 532

Całokształt wyjątkowej atmosfery Estee Spa
uzupełnia skupione tylko na indywidualnych
potrzebach klienta, otwarte i pełne życzliwości
podejście właścicielki studia kosmetycznego
i pasjonatki Twojej atrakcyjności oraz zdrowia.

Filgora NCTF 135 HA

Preparat o znakomitym składzie, w którym znajduje się kwas hialuronowy, witaminy, aminokwasy, minerały, koenzymy oraz kwasy nukleinowe. Dopracowana formuła umożliwia osiągnięcie intensywnych efektów zabiegowych takich jak poprawa elastyczności, nawilżenia, ale również redukcja szarego, ziemistego kolorytu.

Neauvia Hydro Delux

Neuvia Hydro Deluxe to wyjątkowy preparat, którym uzyskamy bardzo szybki efekt głębokiego nawilżenia, ale również znakomicie stymuluje skórę do produkcji kolagenu i elastyny, dzięki czemu produkt wyróżnia się na tle innych.

Princess Rich

Preparat zawiera 18mg/ml nieusieciowanego kwasu hialuronowego oraz aż 20mg/ml gliceryny. Gliceryna utrzymuje wodę, wzmacnia warstwy naskórka i zapobiega utracie nawilżenia.c

Osocze bogatopłytkowe

Zabieg, który wykorzystuje wszystko co najlepsze w organizmie wykorzystując preparat, który jest pozyskiwany z krwi pacjenta, a stężenie płytek krwi jest w nim większe w porównaniu do naturalnego, fizjologicznego osocza.

Umów wizytę w Estee Spa!

W naszym renomowanym salonie w Gdańsku

Scroll to Top