Estee Spa Studio Kosmetyczne – Salon Kosmetyczny Gdańsk

Mezoterapia igłowa twarzy

Mezoterapia igłowa twarzy Gdańsk

Mezoterapia igłowa to jeden z popularniejszych zabiegów upiększających, bardzo chętnie wybierany przez klientki Estee Spa Gdańsk. Mezoterapia to zabieg niechirurgiczny przeprowadzany przy znieczuleniu miejscowym. Polega na ostrzykiwaniu skóry substancjami aktywnymi. W naszej ofercie posiadamy nowoczesne i sprawdzone preparaty o znakomitym składzie. Dzięki temu po zabiegu mezoterapii w naszym salonie Twoja skóra z pewnością stanie się maksymalnie nawilżona, odżywiona i piękna.

Filgora NCTF 135 HA

Preparat o znakomitym składzie, w którym znajduje się kwas hialuronowy, witaminy, aminokwasy, minerały, koenzymy oraz kwasy nukleinowe. Dopracowana formuła umożliwia osiągnięcie intensywnych efektów zabiegowych takich jak poprawa elastyczności, nawilżenia, ale również redukcja szarego, ziemistego kolorytu.

Neauvia Hydro Delux

Neuvia Hydro Deluxe to wyjątkowy preparat, którym uzyskamy bardzo szybki efekt głębokiego nawilżenia, ale również znakomicie stymuluje skórę do produkcji kolagenu i elastyny, dzięki czemu produkt wyróżnia się na tle innych.

Umów wizytę w Estee Spa!

W naszym renomowanym salonie w Gdańsku

Scroll to Top