Estee Spa Studio Kosmetyczne – Salon Kosmetyczny Gdańsk

PL | EN | UKR

Stymulatory tkankowe okolicy oka

Stymulatory tkankowe okolice oczu Gdańsk

Skorzystaj z bogatej oferty zabiegów kosmetycznych z użyciem stymulatorów tkankowych na okolice oczu w salonie kosmetycznym Estee Spa Gdańsk. Uzyskaj bardzo naturalny efekt odmłodzenia poprzez stymulację komórek skóry – kolagenu i elastyny. Dzięki zabiegom jakie przygotowaliśmy, poprawi się gęstość i jakość Twojej skóry a drobne zmarszczki ulegają spłyceniu.

HYALUAL ELECTRI

Preparat łączący właściwości kwasu hialuronowego i bursztynianu sodu, oby dwie substancje są niezwykle efektywne i cenione w terapiach antiaging. Terapia tym preparatem posiada intensywne właściwości ukierunkowane na rewitalizację i przebudowę skóry, idealny zabieg dla osób które nie mogą pozwolić sobie na długą rekonwalescencje, dodatkowo już po pierwszym zabiegu skóra wygląda świeżo i atrakcyjnie.

SUNEKOS200

Preparat Sunekos 200 podawany jest w ten sam sposób jak koktajle podczas mezoterapii igłowej, jednak należy do grupy stymulatorów tkankowych. Unikalny, opatentowany skład jest przeznaczony dla osób ze skórą z pierwszymi oznakami starzenia.

MASAŻ KOBIDO

Jest to japońska technika masażu opierająca się na ruchach wolnych, delikatnych, które mają za zadanie dać wyciszenie, ukojenie i relaks, drugi rodzaj ruchów jest za to intensywniejszy. Mają one za zadanie działać na głębsze partię i dają efekt pobudzenia skóry oraz mocnego liftingu, widocznego tuż po zakończeniu masażu.

Umów wizytę w Estee Spa!

W naszym renomowanym salonie w Gdańsku

Scroll to Top