Estee Spa Studio Kosmetyczne – Salon Kosmetyczny Gdańsk

Alma Harmony

Alma Harmony Gdańsk

ALMA Harmony to połączenie najnowocześniejszej technologii i bezpieczeństwa stosowania. Nowoczesne urządzenie, dzięki któremu wykonamy szereg profesjonalnych zabiegów takich jak usuwania przebarwień i rumieni, zamykanie naczynek, termolifting (lifting twarzy bez skalpela), usuwanie makijażu permanentnego i tatuaży. Wybierz interesujący cię zabieg wykorzystujący ALMA Harmony i umów się na wizytę w salonie kosmetycznym Estee Spa Gdańsk.

Termolifting - Alma Harmony NIR

Termolifting Alma Harmony NIR to lifting twarzy bez skalpela. Technologia Alma Harmony NIR wykorzystuje promieniowanie podczerwone IR o długości 1300 nm. Szafirowa głowica równomiernie wprowadza wysoką temperaturę do głębokich warstw skóry właściwej i tkanki tłuszczowej.

Usuwanie przebarwień - Alma Harmony DYE-VL

Alma DYE-VL to innowacyjne urządzenie specjalizujące się w walce z niechcianymi zmianami pigmentacyjnymi. Urządzenie posiada system rozpoznawania pigmentu w skórze, dzięki temu zabieg ten jest bezpieczny.

Zamykanie naczynek i usuwanie rumienia - Alma Harmony DYE-VL

W zabiegu laserowego zamykania naczynek zastępujemy uszkodzone komórki zdrowymi komórkami, co powoduje odnowę struktury komórkowej, a efektem jest zdrowa i pozbawiona niedoskonałości skóra, bez rumienia czy krępujących widocznych sieci naczyń.

Przebudowa skóry - Alma Harmony Clearlif

Alma Harmony ClearLift jest pierwszym na rynku laserem frakcyjnym nieablacyjnym wykorzystującym technologię Q-switch. Jest to technologia bardzo krótkiego impulsu, ale o dużej energii, która znalazła zastosowanie w walce z oznakami starzenia.

Laser Frakcyjny iPixel Alma Harmony

Laser harmony alma ipixel jest laserem ablacyjnym, czyli narusza zewnętrzną warstwę naskórka. Dzieje się to poprzez odparowanie wody z komórek, przez co zostają one zniszczone, dając efekt głębokiego złuszczenia.

ALMA HARMONY CLEARLIFT – USWANIE MAKIJAŻU PERMANENTNEGO I TATUAŻY

Nowoczesna platforma Alma Harmony PRO wyposażona jest w głowicę Q-Switch która umożliwia całkowite usunięcie tatuażu i makijażu permanentnego bez ryzyka wystąpienia blizn czy przebarwień. Pierwsze efekty widoczne są już po jednym zabiegu.

Scroll to Top